top of page
Medicininis-auditas-privatumo-politika.png

Privatumo politika

Svetainės www.medauditas.lt privatumo politika
 

Ši privatumo politika (toliau – privatumo politika) apibrėžia pagrindines asmens duomenų tvarkymo taisykles ir sąlygas, taikomas interneto svetainės www.medauditas.lt (toliau – interneto svetainė) lankytojams; Giedrės Kavaliauskės (toliau – įmonė) klientams ir (ar) potencialiems klientams.

Kaip mes naudojame jūsų asmens duomenis?


Naudodamiesi paslaugomis mūsų svetainėje ir pateikdami informaciją apie save, jūs sutinkate, kad jūsų asmens duomenys bus tvarkomi šioje politikoje ir (ar) atskiruose įmonės privatumo pranešimuose nurodytais tikslais. Duotą sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo bet kada galite atšaukti susisiekę su mumis el. pašto adresu giedre@medauditas.lt.
 

Kaip įmonė renka bei naudoja klientų asmens duomenis


Reagavimo į jūsų pateikiamas užklausas tikslu galime rinkti bei tvarkyti tokią informaciją: jūsų vardą, pavardę, užklausos turinį. Nurodytą informaciją saugosime 1 (vieną) mėnesį po užklausos gavimo, nebent būtų pagrindas užklausos duomenis saugoti ilgiau.
Bet kuriuo atveju užtikrinsime, kad jūsų asmens duomenys būtų naudojami tik konkrečiam tikslui ir saugosime jūsų privatumą.


 

Duomenų atskleidimas ir perdavimas tretiesiems asmenims


Mums gali reikėti perduoti ar suteikti prieigą prie jūsų asmens duomenų partneriams, sudariusiems atitinkamas sutartis su įmone. Visi mūsų partneriai yra įsipareigoję užtikrinti asmens duomenų saugumą ir konfidencialumą, tvarkyti asmens duomenis tik konkrečios paslaugos teikimo tikslu. Duomenims tapus nebereikalingiems siekiant konkretaus tikslo, tokie partneriai turi saugiai sunaikinti duomenis vadovaudamiesi įmonės nurodymais.
 

Kaip tvarkome jūsų asmens duomenis?


Mes renkame, saugome, naudojame ir (ar) kitaip tvarkome jūsų asmens duomenis vadovaudamiesi ES Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu („BDAR“). Visais atvejais siekiame, kad mūsų tvarkomi asmens duomenys būtų tikslūs, teisingi ir atnaujinti; taip pat nesaugome jų ilgiau, nei yra reikalinga.


 

Jūsų teisės


Turite teisę susipažinti su mūsų tvarkomais jūsų duomenimis, prašyti šiuos duomenis ištaisyti, perkelti, pašalinti, taip pat nesutikti su šių duomenų tvarkymu. Jei norite šiomis teisėmis pasinaudoti, kreipkitės raštu toliau nurodytais kontaktiniais duomenimis. Jeigu manote, kad jūsų asmens duomenis įmonė tvarko netinkamai, pirmiausia siūlome su atitinkamu prašymu ar prieštaravimu kreiptis į mus.
 

Susisiekite su mumis


Jei turite bet kokių klausimų, susijusių su šios privatumo politikos sąlygomis, arba norėtumėte pasinaudoti savo, kaip duomenų subjekto teisėmis, maloniai prašome su mumis susisiekti žemiau nurodytais rekvizitais, siunčiant paklausimą el. pašto adresu giedre@medauditas.lt


 

Privatumo politikos pakeitimai


Mes galime bet kada atnaujinti ar pakeisti šIą privatumo politiką. Tokia atnaujinta ar pakeista privatumo politika įsigalios nuo jos paskelbimo mūsų interneto svetainėje.
Atnaujinę privatumo politiką, informuosime jus apie, mūsų nuomone, esminius pakeitimus paskelbdami juos interneto svetainėje. Privatumo politikos apačioje pateikiama „atnaujinimo data“ nurodo, kada privatumo politika atnaujinta paskutinį kartą.

 

Privatumo politikos atnaujinimas atliktas 2021.02.28

bottom of page